cateringweb

Na stołecznym rynku gastronomicznym działamy od marca 2014 roku. To wtedy otworzyliśmy na warszawskich Szczęśliwicach Restaurację Videlec. W ciągu dwóch lat zyskaliśmy grono stałych klientów: indywidualnych, sąsiedzkich, rodzinnych a także biznesowych.

Nasza Restauracja ma przestronne wnętrze, niespotykane w większości lokali w stolicy. Dzięki temu możemy organizować nie tylko kameralne, rodzinne spotkania, ale także wydarzenia firmowe – spotkania świąteczne, jubileusze, degustacje.

Dzięki tym kulinarnym realizacjom zdobyliśmy doświadczenie w przygotowaniu menu dedykowanego większym eventom. Organizowaliśmy catering i spotkania firmowe dla marek takich jak: Orange, Netia, Ikea Kia, TVN, Skanska, Bayer oraz instytucji publicznych.

Nasz zespół jest młody i dynamiczny, ale także doświadczony, co pozwoliło nam zdobyć stabilną pozycję popularnego, warszawskiego restauratora.

Właśnie ta popularność przyniosła liczne pytania o możliwość organizacji spotkań zewnętrznych, bazujących na daniach przygotowanych w naszej kuchni. Smacznie, oryginalnie, elegancko, różnorodnie – to tylko kilka haseł opisujących nasz styl. Potrafimy działać nieszablonowo i dopasować kartę cateringową do indywidualnych potrzeb klientów – od wielbicieli klasycznej polskiej kuchni, przez klimaty śródziemnomorskie, francuskie, po dania określane jako zdrowa kuchnia, wegetariańskie, bezglutenowe. Umiemy zaskoczyć smakiem, jakością i wykonaniem naszych dań. Wierzymy , że jedzenie może być sztuką, dlatego bardzo dużą wagę przywiązujemy do estetyki, tak aby nasi i Państwa Goście poczuli się wyjątkowo.

ORGANIZUJEMY

WYDARZENIA FIRMOWE
Konferencja prasowa, spotkanie integracyjne, warsztaty, szkolenia, prezentacje to tylko niektóre z wydarzeń które może apetycznie wypełnić zapewniony przez nas catering. Dodajmy do tego profesjonalną obsługę, elegancką zastawę i aromatyczny bufet kawowy. Przy okazji bankietów i wieczornych spotkań dobierzemy także dobre wino. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi zarówno w naszej restauracji jak i w miejscu wskazanym przez naszego Klienta.

IMPREZY RODZINNE
Komunie, wesela, urodziny, jubileusze – to rodzinne okazje, przy których z wielu zadań może wyręczyć Państwa Videlec. Pomożemy dobrać menu, dopasujemy je do Państwa budżetu i życzeń specjalnych. Zapewnimy stosowną zastawę i dodatki adekwatne do wydarzenia.

SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE
Wigilia, spotkanie wielkanocne – przy tych wyjątkowych wydarzeniach zapraszamy zarówno do rezerwacji terminu w naszej restauracji jak i skorzystania z usługi cateringowej. Na Państwa życzenie zorganizujemy zarówno rodzinne jak i świąteczne spotkania firmowe, przygotujemy zestawy dań, które stworzą dobry, tradycyjny klimat przy świątecznym stole.

SPECJALNE OKAZJE
Spotkania z przyjaciółmi, znajomymi z pracy, urodziny dziecka, imprezy sylwestrowe – jeśli nie mają Państwo czasu na kulinarne przygotowania zachęcamy do skorzystania z oferty Videlca. Dzięki nam zaoszczędzą Państwo swój cenny czas i nerwy związane z przygotowaniami do przyjęcia gości.

CO JESZCZE?
Warsztaty kulinarne, pikniki, imprezy plenerowe, life cooking – w życiu mamy tyle okazji do apetycznych spotkań. Videlec zapewni ich kompleksową obsługę cateringową niezależnie czy spotkanie będzie miało charakter domowego pokazu gotowania czy też plenerowego grilla dla znajomych.

catering3

catering3

event3

firm