Odpowiadając na tytułowe pytanie – do Videlca można trafić na wiele sposobów. Podpowiedzi rozpoczniemy od naszych najbliższych sąsiadów, rekomendując dotarcie do nas spacerem.

ROWER i SPACER
Restauracja znajduje się w nowo powstałym kompleksie TRITON. Adres wskazuje na ulicę Grójecką 194, natomiast Videlec jest zlokalizowany przy wewnętrznej, pieszej alejce między wymienioną już ul. Grójecką a Lutniową. Nasz punkt to idealne miejsce przystankowe przy okazji spaceru w kierunku Górki Szczęśliwickiej. Informacja dla rowerzystów – przed restauracją zabezpieczone są stojaki na rowery.

AUTOBUSY I TRAMWAJE
Kolejne wskazówki dla Gości, którzy planują dotarcie do nas z innych dzielnic miasta, ale niekoniecznie korzystając z własnego środka transportu. Proponujemy skorzystanie z komunikacji miejskiej i dojazd na przystanek tramwajowy/autobusowy KOROTYŃSKIEGO znajdujący się przy ul. Grójeckiej. Zatrzymują się na nim linie tramwajowe: 7 (kursuje z Pragi przez Centrum do Al. Krakowskiej) 9 (kursuje z Gocławka przez Centrum do Al. Krakowskiej), 15 (kursuje z Marymontu, przez Centrum do Al. Krakowskiej), 25 (kursuje na trasie Rondo Wiatraczna przez Centrum do Banacha i Al. Krakowskiej) oraz autobusy 154 (trasa ze Starego Bemowa, przez Dworzec Zachodni do Al. Krakowskiej) i 208 (kursuje od Bitwy Warszawskiej). Po wyjściu z autobusu/tramwaju kierujemy kroki w kierunku pieszej alejki między ul. Grójecką a Lutniową, znajdującej się na boku nowego kompleksu Triton.  Nasz punkt to idealne miejsce przystankowe przy okazji spaceru w kierunku Górki Szczęśliwickiej.

SAMOCHÓD
Dla zmotoryzowanych kluczowa jest informacja dotycząca parkowania.  Jadąc od strony Centrum ul. Grójecką, po minięciu skrzyżowania z ul. Korotyńskiego, skręcić w prawo w ul. Włodarzewską, a z niej po kilkudziesięciu metrach w lewo w ul. Lutniową. Tutaj szukamy miejsca parkingowego. Gdy je znajdziemy zapraszamy w alejkę pieszą prowadzącą do ul. Grójeckiej – blisko, po prawej stronie znajdziecie wejście do naszej Restauracji.

Wszystkich nowych Gości profilaktycznie zapraszamy także do skorzystania z mapy zamieszczonej na dole naszej strony.

DSC_0288