Videlec, to spełnienie naszego marzenia o założeniu restauracji przyjaznej Gościom. Każdy element tego miejsca na warszawskiej Ochocie został zaprojektowany z myślą o komforcie odwiedzających. Dużym atutem jest nowoczesny wystrój oraz przestronność. Stylowe wnętrze łączy w sobie motywy industrialne i naturalne. W głównej sali znajduje się kilkanaście różnych stołów dopasowanych do charakteru odwiedzin – od rodzinnej wizyty z pociechami, poprzez biznesowy lunch aż po wieczorne spotkanie z przyjaciółmi czy romantyczną kolację. Kluczowym miejscem jest oczywiście otwarta kuchnia, stwarzająca możliwość osobistego doglądania przygotowanych dań jak i nawiązania bliższej relacji z naszymi mistrzami kuchni.

Restauracji nie tworzy tylko inspirujące wnętrze i umeblowanie ale przede wszystkim dobrany i zgrany zespół. Witamy, zapraszamy, doradzamy, słuchamy uważnie opinii Gości, wyciągamy wnioski tak aby dobrze dopasować się do oczekiwań i gustów kulinarnych. Dowodem tego jest często zmieniana, ewoluująca karta, w której pozostawiamy sztandarowe pozycje a do ich towarzystwa dodajemy nowe inspirujące dania.

Videlec, to nie tylko Restauracja ale także mała winiarnia, w której oferujemy wina niespotykane zazwyczaj w sklepach. Co ważne, w przystępnej cenie można zakupić do domu butelkę trunku, który posmakował nam przy okazji posiłku.

O ile winiarnia, to gest w kierunku dorosłych Gości o tyle przeciwległa część restauracyjna to miejsce dedykowane najmłodszym odwiedzającym. Stworzyliśmy wewnątrz nie tyle dziecięcy kącik co mały plac zabaw z rekordowej wielkości ścianą do malowania kolorową kredą. Dla pociech przygotowane zostało dodatkowo odrębne menu.

Dla spotkań towarzyskich w większym gronie, proponujemy górną salę przygotowaną na wygodne przyjęcie do 30 Gości. Pod każdą z okazji szykujemy odrębną ofertę dopasowaną do klimatu i potrzeb.

O zaletach kulinarnych przekonacie się najlepiej sami zaglądając do nas. Zapewniamy, że do menu zawsze dodajemy coś intrygującego.

Serdecznie zapraszamy!