Videlec – Food and Wine

Witamy w Videlcu

Wyjątkowej restauracji w sercu warszawskiej Ochoty

Videlec to wyjątkowe miejsce na warszawskiej Ochocie. Tworząc je chcieliśmy, aby była to Restauracja otwarta na Gości, do której z przyjemnością się wraca. Nasz zespół zawsze chętnie doradza, ale także słucha uważnie Waszych opinii. Wyciągamy wnioski tak, aby dobrze dopasować się do oczekiwań i gustów kulinarnych.

Fajne wina

Zajrzyj do naszej winniczki

Witaj w Videlcu

Zapraszamy do naszego świata!

Kochamy gotować i rozpieszczać naszymi daniami. Nieustannie szukamy nowych połączeń, abyście nigdy się nie nudzili. Zapraszamy na szybki lunch, lampkę najlepszego wina lub rodzinny obiad. Każda okazja jest dobra, by nas odwiedzić. Posiadamy kącik dla dzieci, z ogromną ścianą do rysowania. Latem na naszym ogródku znajduje się mini plac zabaw, z którego kochają korzystać najmłodsi goście. Jesteśmy restauracją przyjazną zwierzętom, także Wasi pupile będą tak samo mile witani, jak Wy.

Jeżeli szukacie miejsca do zorganizowania przyjęcia musicie koniecznie zobaczyć nasze wnętrze! Mamy dużo miejsc i przestrzeń, którą z łatwością dostosujemy do Waszych potrzeb. Sala na antresoli zapewnia dyskrecję i pomieści uroczystość na około 20 osób. Możecie również wynająć naszą restaurację na wyłączność. Posiadamy również bogate doświadczenie w organizacji cateringu i obsłudze wydarzeń. Przetestuj nasze menu i zapewnij swoim gościom wyjątkową podróż kulinarną z Videlcem.

Zorganizujemy event Twoich marzeń

Skontaktuj się z nami:
info@restauracjavidelec.pl
22 749 18 58

Rezerwacje

Zapraszamy do rezerwowania stolików

Adres

ul.Grójecka 194,
02-390 Warszawa

Telefon
Rezerwacje

22 749 18 58

Godziny otwarcia

Poniedziałek 12:00 – 21:00
Wtorek-Sobota 12:00 – 22:00
Niedziela 12:00 – 21:00