Oferta – Videlec

Catering

Oferujemy catering na Państwa wydarzeniu, bazujący na daniach przygotowanych w naszej kuchni. Smacznie, oryginalnie, elegancko, różnorodnie – to tylko kilka haseł opisujących nasz styl. Potrafimy działać nieszablonowo i dopasować kartę cateringową do indywidualnych potrzeb klientów – od wielbicieli klasycznej polskiej kuchni, przez klimaty śródziemnomorskie, francuskie, po dania określane jako zdrowa kuchnia, wegetariańskie, bezglutenowe. Umiemy zaskoczyć smakiem, jakością i wykonaniem naszych dań.
Wierzymy , że jedzenie może być sztuką, dlatego bardzo dużą wagę przywiązujemy do estetyki, tak aby nasi i Państwa Goście poczuli się wyjątkowo.
Konferencja prasowa, spotkanie integracyjne, warsztaty, szkolenia, prezentacje to tylko niektóre z wydarzeń które może apetycznie wypełnić zapewniony przez nas catering. Dodajmy do tego profesjonalną obsługę, elegancką zastawę i aromatyczny bufet kawowy. Przy okazji bankietów i wieczornych spotkań dobierzemy także dobre wino. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi zarówno w naszej restauracji jak i w miejscu wskazanym przez naszego Klienta.
Organizowaliśmy catering i spotkania firmowe dla marek takich jak: Orange, Netia, Ikea, Kia, TVN, Skanska, Bayer oraz instytucji publicznych.

Imprezy okolicznościowe

Zorganizujemy dla Państwa wydarzenia okolicznościowe: Chrzciny, Komunie, jubileusze, wydarzenia urodzinowe dla dzieci i inne. Każdą ofertę tworzymy indywidualnie pod charakter konkretnego spotkania. Udzielamy także wsparcia przy dobraniu dobrego menu oraz przygotowania scenariusza towarzyszącego.
Videlec, to idealne miejsce do organizacji spotkań. Ogromnym atutem – poza dużą przestrzenią – jest odrębne miejsce, w którym zajęcie znajdą z pewnością najmłodsi goście – restauracyjny placyk zabaw.
Szukasz pomysłu i miejsca na spotkanie w szerszym gronie znajomych? Imieniny, urodziny, wieczór panieński, kawalerski inne wydarzenia zorganizowane ze smakiem? Skorzystaj z naszej oferty. Dla potrzeb organizacji tego typu wydarzeń przygotowaliśmy odrębną salę na piętrze, w której wygodnie można przeprowadzić spotkanie 20-30 osób.
Każdą ofertę budujemy indywidualnie, dopasowując się do charakteru i budżetu wydarzenia. Służymy także wsparciem związanym z przygotowaniem scenariusza oraz zabezpieczeniem dodatkowych atrakcji.
Zapraszamy także do skorzystania z usług Restauracji przy okazji organizacji spotkań w węższym gronie.

Imprezy firmowe

Videlec oferuje możliwość organizacji wydarzeń firmowych – imprezy, bankiety, warsztaty, prezentacje, spotkania świąteczne. Duża przestrzeń sali głównej w połączeniu z salą na piętrze pozawalają na przeprowadzenie wydarzenia nawet dla 130 osób. Dla każdego z Partnerów indywidualnie przygotowujemy menu, ofertę oraz propozycje atrakcji towarzyszących.