O nas – Videlec

Videlec to wyjątkowe miejsce na warszawskiej Ochocie.

Tworząc je chcieliśmy, aby była to Restauracja otwarta na Gości, do której z przyjemnością się wraca. Nasz zespół zawsze chętnie doradza, ale także słucha uważnie Waszych opinii. Wyciągamy wnioski tak, aby dobrze dopasować się do oczekiwań i gustów kulinarnych. Dowodem tego jest często zmieniana, ewoluująca karta, w której pozostawiamy sztandarowe pozycje a do ich towarzystwa dodajemy nowe, inspirujące dania tworzone przez naszych szefów kuchni.

Dużym atutem jest nowoczesny wystrój oraz przestronność. Stylowe wnętrze łączy w sobie motywy industrialne i naturalne. W głównej sali znajduje się kilkanaście różnych stołów dopasowanych do charakteru odwiedzin – od rodzinnej wizyty z pociechami, poprzez biznesowy lunch aż po wieczorne spotkanie z przyjaciółmi czy romantyczną kolację. Kluczowym miejscem jest oczywiście otwarta kuchnia, stwarzająca możliwość do podglądania pracy naszych Mistrzów.
Videlec, to nie tylko Restauracja ale także mała winiarnia, w której oferujemy wina niespotykane zazwyczaj w sklepach.

Kochamy dzieci, dlatego stworzyliśmy dla nich oazę w naszej restauracji. Jej głównym punktem jest wielka ściana do malowania kolorowymi kredami. W lokalu posiadamy wszelkie udogodnia dla rodzin, tak abyście czuli się u nas jak w domu. Dla najmłodszych mamy dedykowane menu z ich ulubionymi pozycjami.
O zaletach kulinarnych przekonacie się najlepiej sami zaglądając do nas. Zapewniamy, że do menu zawsze dodajemy coś intrygującego.

Serdecznie zapraszamy!